بسمه تعالی

 

شرکت مهندسی سارینا گستر عمران با نام تجاری (اس .آی.سی.سی)(sarina industrial construction co): با پشتوانه ای نیرومند از کارشناسان فنی و متخصص و دانش فنی،تجهیزات اجرایی،تجهیزات کارگاهی و ماشین آلات خود مسئولیت طراحی و ساخت انواع پروژه های صنعتی و عمرانی در سطح بین الملل عهده دار است.
این شرکت پیاده سازی سیستم مدیریت یک پارچه (IMS) بر اساس استاندارهای سیستم مدیریت کیفیت (Iso 9001: 2008) ،سیستم مدیریت و بهداشت حرفه ای (OHsas18001: 2007) را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده است و ضمن تحقق کیفیت مطلوب خدمات و با رعایت  اصل مشتری مداری و حفظ سلامت و بهداشت شغلی کارکنان به سوی اهداف خود گام بر می دارد.
بدین منظور  و در راستای قرار گرفتن در بین شرکت های بزرگ کشور در زمینه پروژه های صنعتی و عمرانی خود را متعهد استقرار اثر بخش سیستمهای مذکور از طریق  اجرای اصول ذیل میداند.
ارتقاء توان فنی و مهارت ودانش کارکنان شرکت با فراهم نمودن آموزش های لازم برای کارکنان به منظور دستیابی به کیفیت مطلوب در اجرای پروژه ها
رعایت آخرین استاندارد های فنی و مهندسی مطابق با سطح کیفیت مورد انتظار کارفرمایان
تلاش برای استفاده از فناوری‌های روز دنیا با دانش مهندسی نوین
جلب نظر و افزایش رضایت کار فرمایان با انجام پروژه ها و سفارشات با بر نامه زمانبندی مصوب و رعایت مشخصات کیفی ، فنی ،ایمنی در اجرای آنها
مدیریت بهینه در مصرف انرژی و منابع
ارتقاء فرهنگ بهداشت ایمنی و زیست محیطی و ایجاد فضای ارتباطی باز و تعامل سازنده بین مدیرت ، کارکنان و ذینفعان .

این خط مشی همواره مورد بازنگری خواهد گرفت و مدیریت سازمان خود را متعهد به دستیابی اهداف فوق در راستای برآورده نمودن الزامات قانونی و نیازمندی های مشتری می داند.
تحقق اصول مذکور تنها در راستای مشارکت همه کارکنان و پیمانکاران شرکت مهندسی سارینا امکان پذیر است.از این رو ضروری است کلیه کارکنان و پیمانکاران با در ک  اهمیت آن تمام تلاش خود را برای تحقق کاملتر این خط مشی عمل آورند.

مدیر عامل
مهندس مجتبی جلالی